Strona internetowa sołectwa Wola Radziszowska powstała jako oficjalne źródło informacji o pracy Sołtysa  i Rady Sołeckiej  i zagadnieniach dotyczących naszej wsi poruszanych w gminie Skawina. Chcemy publikować artykuły związane nie tylko z pracą Rady Sołeckiej ale informawać o pracy naszych przedstawicieli w gminie Skawina i w powiecie krakowskim. Często nie wiemy kto nas reprezentuje  w gminie, do kogo możemy zwracać się z naszymi problemami, jakie inwestycje prowadzone są we wsi i  w okolicy. Każdemu przyda się łatwy dostęp do informacji  o godzinach pracy instytucji, które zlokalizowane są na terenie sołectwa, ważne numery telefonów, adresy  i informacje o firmach prowadzących działalność na terenie wsi.