Inwentaryzacja źródeł ciepła
środa, 13 lutego 2019 13:46
termomodernizacja

Na obszarze Gminy Skawina obowiązuje tzw. „uchwała antysmogowa”. W celu przygotowania przez Gminę Skawina odpowiedniej pomocy dla mieszkańców, która pomoże w dostosowaniu źródeł ciepła do wymogów uchwały, niezbędna jest informacja o ilości i rodzaju węglowych źródeł ciepła, a także potrzebach mieszkańców w zakresie termomodernizacji budynków oraz odnawialnych źródeł energii. Przekazane przez Państwa informacje będą niezwykle użyteczne i zostaną wyłącznie wykorzystane do tworzenia nowych form wsparcia mieszkańców w zakresie pomocy doradczej oraz finansowej.

Inwentaryzacja będzie prowadzona w dogodnej dla mieszkańca formie:

• formularza elektronicznego - dostępny od 15 lutego 2019 (piątek) na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Skawina www.gminaskawina.pl

• pisemnej - formularze inwentaryzacyjne będą dostarczane razem z nakazami podatkowymi lub odrębnymi listami. Formularz należy złożyć osobiście lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres: Gmina Skawina, ul. Rynek 12, 32-050 Skawina.

• elektronicznej, poprzez wysłanie skanu lub zdjęcia na adres e-mail Gminy Skawina: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Akcja inwentaryzacji budynków potrwa około dwóch miesięcy. Dziękujemy za zaangażowanie i każdą ankietę!

Zachęcamy w szczególności  do uzupełnienia formularza on-line już od 15 lutego