Szerokopasmowy internet w Woli Radziszowskiej

32-031 Mogilany
www.fiberlink.pl
tel. 124445000

FIBERLINK Sp. z o.o. (dawniej RADIONET) to firma z Mogilan świadcząca usługi dostępu do Internetu na terenie powiatu krakowskiego. (Szczegółowa mapa zasięgu sieci znajduje się na stronie www.)

Zajmujemy się dostarczaniem internetu drogą radiową i światłowodową, telefonu a także telewizji.

Na terenie gminy Skawina oraz Mogilany realizujemy obecnie projekt budowy szybkiej sieci dostępu do internetu w technologii światłowodowej GPON. Jest to obecnie najnowocześniejsza technologia transmisji sygnału internetowego zapewniająca docelowo prędkości rzędu do 300 Mb/s dla każdego klienta.

Dla porównania najpopularniejsza na rynku NEOSTRADA zapewnia transfer na terenie gminy Mogilany w przedziale od 1 do 20Mb/s.

Docelowo przy użyciu łącza światłowodowego oferowany będzie pakiet usług w postaci telefonii stacjonarnej, a także telewizji cyfrowej w technologii HD co pozwoli znacznie obniżyć Państwa obecne rachunki.

Posiadamy umowę z firmą TAURON dlatego też światłowód w głównej mierze podwieszony będzie drogą napowietrzną na istniejących słupach co w znacznym stopniu minimalizuje konieczność budowy dodatkowej infrastruktury, która mogłaby być uciążliwa dla mieszkańców. Przyłącza do budynku wykonywane będą również drogą napowietrzną lub w gruncie w zależności od sytuacji w danym miejscu.

Z wykorzystaniem funduszy unijnych kończona jest obecnie budowa sieci światłowodowej w gminie Skawina - miejscowości: Rzozów, Borek Szlachecki, Krzęcin, Kopanka, Ochodza, Zelczyna a w gminie Mogilany-Mogilany, Buków i Chorowice, oraz na etapie wykonania projektu- Gaj, Konary i Włosań.

Wszystkie osoby które znajdą się w zasięgu budowanej sieci będą mogły skorzystać z wykonania bezpłatnego przyłącza światłowodu do budynku, aby móc w przyszłości w każdej chwili skorzystać z usług naszej firmy.

Obecnie dla miejscowości Grabie, Gołuchowice, Facimiech, Polanka Hallera, Pozowice, Jurczyce, a także Radziszów i Wola Radziszowska jesteśmy na etapie zbierania zgód właścicieli nieruchomości nad którymi jest projektowana sieć.

FIBERLINK