CEZ Skawina

CEZSkawina

Pogoda

Kalendarz

Odwiedziny

Naszą witrynę przegląda teraz 76 gości 
 
Witamy w Woli Radziszowskiej
Zapraszamy do Biblioteki!
czwartek, 09 sierpnia 2012 00:00

Biblioteka Publiczna w Woli Radziszowskiej serdecznie zaprasza do wypożyczania książek oraz do korzystania z komputerów. Stanowiska komputerowe dysponują bezpłatnym dostępem do internetu i podstawowym oprogramowaniem biurowym. Znajdź nas na facebook, gdzie informujemy o nowościach książkowych, wydarzeniach, zmianach w godzinach otwarcia.

Prosimy o przestrzeganie terminów zwrotu wypożyczonych książek. Jeżeli ktoś zapomniał zwrócić książki, może bez obaw pojawić się w bibliotece - w okresie wakacyjnym nie będą naliczane kary nawet za bardzo duże przekroczenia terminów. Zależy nam, żeby księgozbiór był kompletny i służył wszystkim mieszkańcom Woli Radziszowskiej.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na okres wakacji zmienione zostaną godziny pracy biblioteki:

Od 31 lipca do 12 sierpnia 2012:

Poniedziałek 14:30 19:00
Wtorek 8:30 12:30
Środa 8:30 15:30
Czwartek 14:30 19:00

Od 20 do 31 sierpnia 2012:

Wtorek       8:30 12:30
Środa 8:30 15:30
 
Rokicie - utrudnienia w ruchu pojazdów
środa, 18 lipca 2012 00:00

W związku z naprawą nawierzchni dróg, informujemy o utrudnieniach w ruchu pojazdów na terenie Rokicia.

 
Plan finansowy sołectwa Wola Radziszowska na rok 2012
niedziela, 20 listopada 2011 00:00

W dniu 6 listopada 2011 r. odbyło się Zebranie Wiejskie, na którym został zatwierdzony plan finansowy sołectwa Wola Radziszowska na rok 2012. Środki zostały przeznaczone na następujące zadania:

  • Wykonanie asfaltów bitumicznych
  • Naprawa dróg tłuczniowych
  • Czyszczenie rowów melioracyjnych
  • Zakup i montaż dwóch luster na skrzyżowaniach dróg
  • Zimowe utrzymanie dróg
  • Bieżące utrzymanie budynku Domu Ludowego
  • Utrzymanie cmentarza komunalnego.
 
Rokicie - utrudnienia w ruchu pojazdów
czwartek, 18 sierpnia 2011 00:00

W związku z realizacją budowy sieci wodno-kanalizacyjnej informujemy o utrudnieniach w ruchu pojazdów na terenie Rokicia - odcinek od Kościoła w stronę Starego Młyna. Zależnie od etapu prowadzonych prac można spodziewać się w tym rejonie ograniczenia lub chwilowego wstrzymania ruchu.

 
Deklaracja podłączenia posesji do sieci wodociągowej / kanalizacyjnej
poniedziałek, 19 września 2011 00:00

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Skawinie zwraca się z prośbą do osób zainteresowanych podłączeniem swoich posesji do kanalizacji lub wodociągu o zadeklarowanie podłączenia w terminie 3 miesięcy od oddania czynnej sieci wodociągowej / kanalizacyjnej.

Informuje się, że tylko nieruchomości chętne do podłączenia przed zakończeniem projektu mogą mieć wykonane odgałęzienie sieci kanalizacyjnej do granicy posesji a przy wodociągu zamontowane zasuwy odcinające.

Formularze deklaracji dostępne będą na zebraniu informacyjnym w dniu 25.09.2011 i w ustalonych na spotkaniu terminach.

 
Instalacja wodociągów i kanalizacji
poniedziałek, 05 września 2011 09:55

Zwracam się do mieszkańców Woli Radziszowskiej z uprzejmą prośbą o większe zainteresowanie przebiegiem instalacji wodociągów i kanalizacji w obrębie swoich działek.

Miesiąc prac pokazał, że często dochodzi do sytuacji konfliktowych, kiedy maszyny budowlane pojawiają się w obrębie posesji, których właściciele się tego nie spodziewają. Ponieważ wszyscy chcielibyśmy uniknąć nieporozumień, proszę o śledzenie na bieżąco przebiegu budowy. Ze swojej strony postaram się o przygotowanie informacji dotyczących planowanych prac. Na dzień dzisiejszy zarówno wodociągi jak i kanalizacja budowane są jednocześnie w kilku miejscach, zależnie od tego jakie maszyny zostały sprowadzone na plac budowy, jak na przebieg prac wpływa pogoda i dostawy materiałów.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ten sposób prowadzenia budowy jest dla mieszkańców kłopotliwy ale pozwala realizować prace szybko  i z maksymalnym wykorzystaniem sprzętu znajdującego sie na budowie. Dlatego prosimy o wyrozumiałość  i ułatwienie wykonawcy dostępu do terenu. Wszystkim nam zależy na tym, żeby inwestycja została zakończona szybko, terminowo  i w możliwie najmniej uciążliwy sposób.

Sołtys

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 9